Salongisoeng poole kiiremini!

Koos professionaalsete stiliseerimisekspertidega loodud ghd air® avaldab kauni föönisoengu saladuse ning tagab vähem kräsu ja professionaalse viimistluse poole kiiremini.

Võimsa professionaalse mootori ja tipptasemel ioontehnoloogiga ghd air® pakub ülimalt kiire kuivatamise ja viimistlemise, aidates samal ajal vähendada kräsu ning jättes juuksed pehmeks ja siidiseks.

Hoolimata sellest, kas soovite kiiret, siledat ja pehmet tulemust või hoopis rikkaliku volüümi, pakub ghd air® Teile salongiliku föönisoengu võimsuse.


Miks valida GHD Air professionaalne föön?

- Tipptasemel ioontehnoloogia: vähem kräsused juuksed, rohkem siidisemad ja pehmemad tulemused

- Salongitoodete tugevusega AC-mootor: 2100 W professionaalse tugevusega mootor võimsamaks ja poole kiiremaks kuivatamiseks

- Jaheda õhu nupp: kiireks jahedaks õhuvooluks, mis fikseerib soengu

- 2 kontsentreeritud otsikut: erinevate soengute loomiseks

- Ergonoomiline disain: lihtsaks käsitlemiseks ja maksimaalseks kontrolliks

- Quiet Mark auhind: heaks kiidetud Association of Noise komitee poolt. Kodus stiliseerides ei häiri ghd air® Teie perekonda ega sõpru.

"Ghd Air tagab kuivatamisel täiusliku õhuvoolu, et saaksite luua enneolematult kauni liikuvuse ja loomuliku täidluse. Soengu fikseerimiseks saate kasutada jaheda õhu nuppu. See on peanahale tunduvalt parem ja aitab lõpptulemust fikseerida."

-Adam Reed, GHD globaalne saadik


Email again: